سبد خرید شما خالی است!

درباره ما


درباره فروشگاه اینترنتی کرج اینتکس

 

در دنیای تجارت امروز، تولید نهایی یک محصول خوب، تازه آغاز ماجراست! اینکه این محصول چگونه به مشتری معرفی شود و نظر او را جلب نماید، و نیز اینکه از چه مسیری و با چه مکانیزم هایی به دست مصرف کننده برسد، خود داستانی است. ما این داستان را از نو نوشته ایم!

کرج اینتکس تنها یک "فروشگاه اینترنتی" نیست. بلکه دروازه جدیدی است به دنیای کسب و کار، سیستم های فروش همیشه تحت تاثیر روش ها و ایده های جدید بوده اند، اما کمتر به نیروی خارق العاده ای که در روابط اجتماعی میان انسانها وجود دارد، توجه شده است. آیا تا به حال به این موضوع دقت کرده اید که هیچ چیز نمی تواند به اندازه توصیه یک دوست قابل اعتماد بر سرنوشت تصمیم شما برای انتخاب یک محصول تاثیر بگذارد؟

خرید در کرج اینتکس یکی از بهترین تجربه های خرید شما خواهد بود. کرج اینتکس با سابقه ای 10 ساله در زمینه فروش و تعمیرات لوازم بادی در انتخاب بهترین برند ها درحوزه تفریحات آبی و تخت ها و مبل بادی طبی و اسباب بازی کالاهای مطمئنی را به شما پیشنهاد می کند که به لحاظ کیفیت، قیمت و ضمانت، اطمینان شما را جلب خواهند کرد. همچنین ما از شما در خواست داریم که با نظرات خود درباره محصولات موجود در کرج اینتکس هموطنان عزیزتان را در خرید این محصولات راهنمایی کنید. در آینده نزدیک کرج اینتکس با تخفیفات متنوع و گوناگونی خریدی آسان، دلخواه و مطمئنی را برای شما مشتریان محترم فراهم خواهد کرد.

شایان ذکر است که کرج اینتکس دارای فروشگاه حقیقی میباشد که آدرس آن در قسمت تماس با ما میباشد و شما عزیزان میتوانید بصورت حضوری از نزدیک کالای خود را ببینید و خرید نمایید.

 

(( مشتریان گرامی دقت نمایید که فروشگاه کرج اینتکس تنها فروشگاه اینترنتی با این نام میباشد و سایت های مشابه مانند اینتکس کرج هیچ ارتباطی با این مجموعه ندارند و ما هیچگونه مسئولیتی در مورد مشکلات احتمالی در مورد خرید از فروشگاه های دیگر نداریم.همچنین توجه نمایید که صاحب امتیاز فروشگاه اینترنتی کرج اینتکس جناب آقای سعید غلام زاده میباشد))

 

*** افتخار ما صداقت ما و انتخاب ما توسط شماست ***