سبد خرید شما خالی است!
ویدئو های محصولات

استخر بادی کودکان

استخر بادی کودکان

در این بخش با انواع استخر بادی آشنا می شویم . استخر های پیش ساخته و آماده اینتکس از مواد PVC درجه یک ساخته شده اند . این محصولات ساخت کشور چین و تحت لیسانس کشور امریکا تولید شده اند . نمایندگی کرج اینتکس در کرج در فضایی صمیمی جهت رفاه حال شما عزیزان این محصولات را با کمترین قیمت و خدمات پس از فروش به سراسر کشور ارسال می کند . امروزه در سراسر دنیا از استخر های بادی INTEX استفاده می کنند . جهت احداث این استخر ها فقط کافیست تا فضایی مسطح را در نظر گرفته و توسط یکی از پمپ بادی های شرکت اینتکس آن را باد کنید و به کودکان دلبندتان اجازه دهید تا از تابستانی گرم لذت ببرند . این محصولات کاملا بهداشتی بوده و جالب است بدانید که هر چند باری که بخواهید توسط این نمایندگی قابل تعمیر است . البته در نظر داشته باشید که این محصولات به همراه خود برچسب تعمیرات مخصوص دارند .

استخر های بادی اینتکس مخصوص کودکان و بزرگسالان در انواع مختلف طرح قارچی و سایبان دار و مستطیل و مربع و دایره و مدل های زیاد دیگری است . از این مدل استخر ها برای آب درمانی بیماران هم نیز استفاده می شود .

قیمت ارزان و نصب سریع و آسان از خصوصیات بارز این محصول است . از این مدل از استخر ها بسیاری از مردم جهت استخر توپ و یا استخر آب استفاده می کنند .

لیستشبکه
نمایش:
مرتب کردن بر اساس:
استخر, بادی, کودکان